تبلیغات
پرطرفدار - راز موفقیت كارآفرینان
 
پرطرفدار
ایستادگی كن تا روشن بمانی شمع های افتاده خاموش می شوند...
درباره وبلاگ


هرچه می خواهی آرزو كن هرجایی كه می خواهی برو هرچه كه می خواهی باش چون فقط یكبار زندگی می كنی و برای انجام آنچه می خواهی فقط یك شانس داری... هیچ كس مجبور نیست كاری انجام دهد كه دوست ندارد...
در این وبلاگ هر هفته یكی از بزرگان علم روانشناسی به همراه آثار وی معرفی خواهد شد.
پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید

مدیر وبلاگ : میترا علیزاده
نویسندگان
نظرسنجی
آیا محتوای وبلاگ مفید است؟

راز موفقیت كارآفرینان

این ویژگی ها در زیر آورده شده است :
1-
تمایل و علاقه
برای اینكه در یك شغل جدید موفق شوید باید خواست و علاقه و كششی قوی داشته باشید كه از یك شغلی كه  درآمد متوسطی دارد در بیایید ، دیگر به شما امر و نهی نكنند و بتوانید ایده ها و ابتكارات خود را به اجرا درآورید. میل قوی یك كارآفرین برای به اجرا در آوردن و محقق كردن ایده ها و دستیابی به یك موفقیت حرفه ای ، بزرگترین انگیزه ای است كه او را به خلق یك شغل جدید وا می دارد . این انگیزه او را در راه كسب موفقیت یاری می كند و در كسب و كارش منعكس خواهد شد .
2- مثبت اندیشی
كارآفرینان نسبت به كار ، زندگی و خودشان دیدی مثبت دارند . آنها هرگز تسلیم ناامیدی و شكست نمی شوند . یك كارآفرین به فكر آینده است و هرگز در گذشته زندگی نمی كند ، یك فرد خوش بین ومثبت اندیش از موقعیت هایی كه به چشم دیگران مانع و سختی است ، استفاده بهینه می كنند . آنها ذهن خود را از دام ناامیدی و بدبینی می رهانند تا فكر و مغزشان برای خلق ایده های جدید ، تصور موقعیت های تازه و گسترش و توسعه كارشان آزاد باشد .
3- مسئولیت پذیری و تعهد
برای نیل به موفقیت باید برای سخت كاركردن و بنای یك كسب و كار جدید از ابتدا ، آماده باشید و مسئولیت این كار را قبول كنید . باید نسبت به باورها و خواسته های خود متعهد بوده و نسبت به كارتان ، كارمندانتان و ایده های شغلی احساس تعهد كنید . این تعهد و مسئولیت پذیری تلاش و سخت كوشی را به همراه می آورد و در پس تلاش موثر موفقیت و كامیابی خواهد بود .
4- شكیبایی
صبر و تعهد در كنار هم قرار می گیرند و كارآفرینانی كه با شكیبایی تمام روزها و ساعت های متمادی كار می كنند ، هنگامی كه موفقیت به رویشان لبخند زد ، مزد این مقاومت و شكیبایی را خواهند گرفت .
5- پشتكار
هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و بدون تغییر به دست نمی آید . هنگامی كه مشكلی سر راهتان قرار گرفت یا در رسیدن به اهدافتان موفق نشدید ، باید در به نتیجه رساندن ایده ها ، عقاید و خواسته هایتان پشتكار داشته باشید و سخت كار كنید و بر نیل به موفقیت تمركز كنید . با صبر و پشتكار نتایج دلخواه به دست خواهد آمد .


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :