تبلیغات
پرطرفدار - 100 جمله برتر از كتاب بسوی كامیابی 1و2(2)
 
پرطرفدار
ایستادگی كن تا روشن بمانی شمع های افتاده خاموش می شوند...
درباره وبلاگ


هرچه می خواهی آرزو كن هرجایی كه می خواهی برو هرچه كه می خواهی باش چون فقط یكبار زندگی می كنی و برای انجام آنچه می خواهی فقط یك شانس داری... هیچ كس مجبور نیست كاری انجام دهد كه دوست ندارد...
در این وبلاگ هر هفته یكی از بزرگان علم روانشناسی به همراه آثار وی معرفی خواهد شد.
پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید

مدیر وبلاگ : میترا علیزاده
نویسندگان
نظرسنجی
آیا محتوای وبلاگ مفید است؟

31.تفاوتی كه بین عملكرد عالی و بد وجود دارد،به توانایی شما مربوط نیست،بلكه بستگی به حالت روحی و جسمی شما در لحظه ی معین دارد.

32.رفتار شما نتیجه توانایی شما نیست،بلكه حاصل روحیه شما در لحظه ی معین است.برای اینكه توانایی شما تغییر كند،باید حالت روحی خود را عوض كنید.

33.برای اینكه نیروی عظیمی را كه در درون شما خفته است فعال كنید،خود را در وضعیت روحی نیرومند و شور و امید فعال قرار دهید و شاهد معجزاتی كه اتفاق می افتد باشید.

34.برای بهبود زندگی خود خندیدن را باد بگیرید.روزانه پنج بار لبخند بزنید و سه بار،بدون هیچ دلیلی خودتان را به خنده بیاندازید،و این كار را به مدت هفت روز ادامه دهید.

35.شما تصمیم گرفته اید كه متفاوت باشید.چرا شادمانی،سنت شكنی و سرزندگی را جز اولویت های زندگی خود قرار ندهید؟احساس شادی و خوشی را جزو انتظارات و توقعات خود قرار دهید.برای خوش بودن،دلیل لازم نیست.شما یك انسان زنده هستیدو می توانید بدون هیچ دلیلی خوش باشید.

36.حواستان را به جائی كه می خواهید بروید جمع كنید نه به اموری كه مایه وحشت شما می شود.

37.اگر كارهایی دارید كه باید انجام دهید ولی انگیزه كافی برای انجام ان در شما نیست،بدانید كه روحیه شما نامناسب است،و این عذر موجهی نیست.این یك دستور است كه باید هر كاری را برای تغییر روحیه خود بكنید،خواه این كار تغییر وضعیت جسمی باشد،خواه تغییر مسیر توجه.برای موفقیت باید روحیه مصمم داشته باشید.

38.اولین مهرتی كه باید كسب كنید این است كه روحیه خود را علیرغم هر گونه شرایط محیط،و علیرغم همه ی ترس ها و یاس ها بلافاصله بتوانید تغییر دهید.خود را طوری شرطی سازید كه در هرجا كه هستید احساس شادمانی و خوشی كنید.

39.در نظر من موفقیت این است كه طبق معیارهای خود زندگی كنید،به طوری كه شادیهای فراوان و رنجهای اندكی احساس كنید.

40.اكنون بنشینید و هر راهی كه برای ایجاد شادی به ذهنتان می رسد را یادداشت كنید.در ضمن سعی كنید به راههای تازه ای كه قبلا تجربه نكرده اید،ولی می تواند روحیه و احساس شما را تغییر دهند بیندیشید.

41.اگر برای شادمانی برنامه ای نداشته باشید دچار رنج می شوید.امیدوار نباشید كه شادیها به طور اتفاقی به سراغ شما بیایند.خود را از پیش برای شور و هیجان آماده كنید.

42.نكته مهم آن است كه هر گز دست از پرسش نكشیم.وجود كنجكاوی در بشر بی دلیل نیست انسان نمی تواند به رازهای ابدیت،زندگی،و ساختار باشكوه واقعیت بیاندیشد و دچار اعجاب نشود.كافی است انسان هر روز مختصری از این راز را درك كند.هرگز كنجكاوی مقدس را زا دست ندهید.(آلبرت انیشتین)

43.برای تغییر و بهبود وضعیت زندگی باید سوالات عادتی را تغییر داد.چیزهایی از خود بپرسید كه موجب تقویت روح شما باشد و شما را در جاده بهروزی به پیش براند.من و شما می توانیم در یك لحظه نحوه احساس خود را تغییر دهیم به شرط اینكه یه چیز دیگری توجه كنیم.

44.اگر واقعا احساس اندوه می كنید،فقط یك دلیل دارد:علتش این است كه همه علل و موجبات شادی را از ذهن خود حذف كرده اید.

45.هرچه را جستجو كنیم همان را می یابیم.

46.من و شما نیروی شگفت انگیز سوال پرسیدن را در هر لحظه از روز در اختیار داریم.در هر لحظه سوالاتی كه از خود می پرسیم،می تواند درك و تصور ما را از اینكه چه كسی هستیم،چه توانایی هایی داریم و چه می خواهیم بكنیم تا به آرزوهای خود دست یابیم شكل دهد.

47.مراقب باشید كه سوالات محدود از خود نپرسید،زیرا جوابهای محدودی دریافت خواهید كرد.تنها عاملی كه سوالات را محدود می كند،اعتقاد به غیر ممكن بودن كارهاست.تنها كاری كه باید بكنیم این است كه سوالات بهتری بكنیم تا به جوابهای بهتری برسیم.

48.احساس ما از زندگی بستگی به این دارد كه به چه چیزهایی توجه كنیم.هم اكنون وقت خود را صرف كنیم تا خود را خوشبخت احساس كنیم.

49.در زندگی هرگز بیش از 10درصد وقت خود را صرف هیچ مشكلی نكنید.90 درصد بقیه را به راه حل بیندیشید.

50.انرژی خود را به خاطر مسائل كم اهمیت هدر ندهید و یادتان باشد كه بیشتر مسائل كم اهمیت هستند.

51.برای اینكه زندگی خود را به سطحی بالاتر برسانیم،باید بدانیم طرز فكری كه مارا به سطح كنونی زندگی رسانده است،ما را به مقصدی كه در نظر داریم نخواهد رساند.اكنون باید سطح فكر خود را بالاتر بریم تا به سطحی بالاتر از موفقیت فردی و حرفه ای دست یابیم.

52.اگر می دانستم هرچیزی را كه بخواهم به دست می آورم،چه چیزهایی را می خواستم؟اگر می دانستم هرگز شكست نمی خورم،به دنبال چه هدفی می رفتم؟

به چگونگی ها فكر نكنید.فقط سعی كنید بفهمید میل و آرزوی واقعی شما چیست؟

53.بدون كوچكترین تردید،پشتكار و تلاش مهمترین عامل تشكیل دهنده كیفیت زندگی است و اثر آن حتی از استعداد نیز بیشتر است.

54.زندگی بزرگترین پاداشها را به كسانی می دهد كه تا رسیدن به هدف دست از تلاش بی وقفه خود بر ندارند.كوشش انسان باید مداوم و پیگیر باشد.

55.تصمیم و قاطعیت بیدار باشی است به اراده ی انسانی

56.لازم نیست منتظر كسی یا چیزی باشیم.برای احساس شادی دلیل خاصی لازم نیست،می توانید تصمیم بگیرید كه در همین لحظه شاد باشید،فقط به این دلیل كه چنین می خواهید و فقط به این دلیل كه زنده هستید.

57.می توانید در هر لحظه هر نوع احساسی را كه بخواهید در خویشتن ایجاد كنید.

58.اگر ترتیب كلماتی كه مورد استفاده شماست طوری است كه شما را تضعیف می كند،آنها را دور بریزید و به جای آنها از كلمات نیرو بخش استفاده كنید.

59.من و شما نیروی پرسشگری را در هر لحظه از رور در اختیار داریم.در هر لحظه سوالاتی كه از خود می پرسیم،می تواند ددرك و تصور ما را از اینكه چه كسی هستیم،چه توانایی هایی داریم، و چه می خواهیم بكنیم تا به آرزوهای خود دست یابیم شكل دهد.

60.من و شما می توانیم در یك لحظه نحوه احساس خود را تغییر دهیم به شرط اینكه به چیز دیگری توجه كنیم.

نوع مطلب : آنتونی رابینز، 100 جمله برتر، موفقیت، 
برچسب ها : موفقیت، آنتونی رابینز، نیروی بیكران، بسوی كامیابی، زندگی برتر، تونی رابینز،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :