تبلیغات
پرطرفدار - 100جمله برتر از كتاب به سوی كامیابی 1و2(3)
 
پرطرفدار
ایستادگی كن تا روشن بمانی شمع های افتاده خاموش می شوند...
درباره وبلاگ


هرچه می خواهی آرزو كن هرجایی كه می خواهی برو هرچه كه می خواهی باش چون فقط یكبار زندگی می كنی و برای انجام آنچه می خواهی فقط یك شانس داری... هیچ كس مجبور نیست كاری انجام دهد كه دوست ندارد...
در این وبلاگ هر هفته یكی از بزرگان علم روانشناسی به همراه آثار وی معرفی خواهد شد.
پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید

مدیر وبلاگ : میترا علیزاده
نویسندگان
نظرسنجی
آیا محتوای وبلاگ مفید است؟

61.نیروی معجزه آسایی كه بزرگترین رویاها و آرزوهای ما را تحقق می بخشد در درون همه ی ما نهفته است.وقت آن است كه این نیرو را آزاد كنیم.

62.این شما هستید كه تصمیم می گیرید زندگی را چگونه ببینید و بر مبنای آن چگونه احساس و عمل كنید.هیچ چیز دارای معنایی نیست،مگر معنایی كه شما به آن می دهید.

63.به خودتان بقبولانید كه دست به عمل بزنید و بر ترس از نتیجه عمل كه از پیش در مغز شما برنامه ریزی شده غلبه كنید.

64.تفاوتی كه ایجاد تفاوت می كند « در زندگی نكته بامزه ای هست،اگر چیزهای متوسط را نپذیرید،اغلب اوقات بهترین ها نصیبتان خواهد شد. سامرست موآم»

65.در زندگی هر زن و مرد زمانی فرا می رسد كه به تلاش فوق العاده ای نیاز است.زمانی كه هر دری را زده و نتیجه نگرفته ایم.زمانی كه زندگی ظالمانه به نظر می رسد.زمانی كه هرچه ایمان،ارزش،محبت،گذشت و پشتكار داشته ایم صرف كرده ایم و حتی از حد خود فراتر رفته ایم.بعضی از مردم چنین شرایطی را فرصتی می دانند تا توانائی های خود را بهتر ظاهر سازند و خود را محك بزنند.بعضی ها هم اجازه می دهند كه این تجربیات تلخ انها را نابود سازد.

 

66. هنگامی که عشق را ابراز می کنید ' طعم آنرا دوباره می چشید.

عشق را همچون هدیه ای به دیگران اعطا کنید و به خود اجازه دهید تا هدیه ی دیگران را بپذیرید.

67.راز شکوفایی نیروهای واقعی و درونی خود این است که برای خود اهدافی را تعیین کنیم که به اندازه ی کافی مهیج بوده و منبع الهام در زندگی باشند.

68.یکی از بهترین راههای غنی سازی زندگی خود ' وسعت بخشیدن به گستره ی احساسات است.

69.اگر جنبه هایی از هویت شما ' برایتان ایجاد ناراحتی می کند ' چرا باید به آنها بچسبید؟

می توانیم خودمان را مجددا برای خودمان تعریف کنیم.

70.اولین قدم برای ایجاد تغییر آن است که ببینیم واقعا چه می خواهیم و در نتیجه هدفی را در نظر بگیریم و به سوی آن حرکت کنیم.

71.راز موفقیت آن است که بدانید چگونه از نیروهای رنج و نفرت استفاده کنید و نگذارید که این نیروها شما را در اختیار بگیرند . اگر چنین کنید ' بر رنج زندگی خود مسلط خواهد شد.در غیر این صورت زندگی بر شما مسلط خواهد شد.

72.اگر ارزشهای واقعی تان را نمی شناسید ' خود را برای رنج آماده کنید.

73.تنها امنیت واقعی در زندگی ' دانستن این نکته است که بی تردید هر روز در حال پیشرفت هستید.لازم نیست نگران حفظ کیفیت زندگی خود باشید . تنها کافی است هر روز در پیشرفت آن بکوشید.

74.مطالعه ی هر کتابی و حتی این متن ها یی که خوانده اید بی فایده خواهد بود و کلاسهای روانشناسی و هر کلاس دیگری که در آن شرکت کرده اید نیز ' حاصلی نخواهد داشت. مگر آنکه به دانسته ها و آموخته های خود عمل کنید.

75.فلسفه ی من این است که باید " غول را قبل از اینکه بزرگ شود ' از بین برد " لذا بهترین زمان برای پرداختن به هیجانات منفی ' زمانی است که احساس آنها را می کنید.

76.خوشرویی نشانه ی زیرکی است. زیرا هنگامی که احساس شادی شکل می گیرد این نشاط چندان قوی است که به دیگران نیز سرایت می کند و بهتر می توان هر نوع مشکلی را که بر سر راه است ' بر طرف ساخت.

77.هیولا را تا کوچک است نابود کنید.بهترین موقع برای کنترل احساسات منفی هنگامی است که آن احساس آغاز می شود.رها کردن الگوهای احساسی هنگامی که کاملا شکوفا شده اند ' بسیار مشکل خواهد بود.

78.تمام احساسات و عواطف ' از درون سر چشمه می گیرند و این خود انسان است که آنها را می آفریند.

79.تجربه های خود را همچون فرش عظیمی در نظر بگیرید که می توان بر روی آن هر نقش و نگار دلخواهی را طراحی کرد.

80.باید به این نکته توجه داشت که داشتن جهت و هدف در زندگی ' مهم تر از دستاوردهای فردی است.

81.از جمله تعاریف موفقیت این است که باید به گونه ای زندگی کرد که بتوان احساس عمیقی از شادی و احساس اندکی از غم به دست آورد.

82.باور کنید که لیاقت به دست آوردن آنچه را که در جست و جویش هستید ' دارید.

83.از خود بیش از آنچه دیگران از شما انتظار دارند متوقع باشید.

 
84.هرچه بیشتر ببخشید، بیشتر دریافت می‌کنید.
 
85.موفقیت رموزی دارد. با خواندن شرح حال زندگی افراد موفق، عقاید اصلی آنها را بشناسید و شما نیز آنها را به کار بردی تا در زندگی موفق شوید.
 
86.یکی از بهترین راهها برای پایان دادن به یک دعوا این است که به سوی شخص مقابل برویم و در گوشش چیزی را زمزمه کنیم.
87.اگر پیگیر باشید همیشه راهی پیدا می شود .
88. علت گریز موفقیت از افراد این است که بیشتر آنان در گذشته بهره کمی از موفقیت داشته اند . اما یک فرد خوشبین معتقد است که : « گذشته با آینده یکسان نیست .»
89. اگر بتوانید پنج یا شش جواب «نه » را تحمل کنید ، آن وقت قادرید ثروتمند شوید و می توانید زندگی دیگران را نیز تغییر دهید ، ولی افراد غالباً نمی دانند چگونه از پس حتی سه جواب «نه »بربیایند.
90. شما اکنون بر سر یک دو راهی قرار دارید . این فرصت برایتان پیش آمده است که مهمترین تصمیم زندگی تان را بگیرید . گذشته خود را فراموش کنید . ببینید اکنون کی هستید ؟ چه کسی تصمیم گرفته است که شما چیزی باشید که الان هستید ؟ به چیزی که بوده اید فکر نکنید . الان چه هستید ؟ تصمیم گرفته اید در آینده چه بشوید ؟ این تصمیم را آگاهانه و از روی دقت بگیرید . این تصمیم را با قدرت بگیرید .
91. من دریافته ام که قدرت فردی قادر است در یک لحظه ، زندگی افراد را کاملاً دگرگون سازد . من آموخته ام که ابزارهای لازم برای تبدیل رویاهایمان به واقعیت ، تماماً در وجود خودمان نهفته اند و تنها انتظار روزی را می کشند که ما تصمیم بگیریم از خواب بیدار شویم و حقمان را از زندگی طلب کنیم .
92. من معتقدم که زندگی ، دائماً استقامت و پایمردی ما را مورد آزمایش قرار می دهد ، و بزرگترین پاداش های زندگی متعلق به کسانی است که برای رسیدن به خواسته شان هرگز از تلاش باز نمی ایستند و از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند . این افراد قادرند کوهها را جابه جا کنند . ممکن است ساده به نظر برسد ، ولی این همان تفاوتی است میان دو گروه از انسانها وجود دارد : کسانی که زندگی ایده آل دارند و کسانی که زندگیشان در حسرت سپری می شود .
93.موفقیت یعنی هر کاری که دلتان می خواهد ، در هر زمان که دلتان می خواهد ، با کمک هر کسی که دلتان می خواهد و هر اندازه که دلتان می خواهد انجام دهید .
94.شهامت واقعی آن است که برای رسیدن به خواسته خود ، هر کار لازمی را انجام دهید و بدانید که سعی و تلاش ، همیشه دارای ارزش است ، زیرا تلاش ، پاداشی است که پاداش های بزرگتر را به همراه دارد .
95.یادتان باشد که در انتظار معجزه باشید .. زیرا خودتان نیز معجزه هستید . وجودتان را منبع نور سازید و نیرویی باشید در راستای خیر .
96. اگر بگوییم خدایی وجود ندارد ، مانند آن است که بگوییم فرهنگ لغات در اثر انفجار یک چاپخانه پدید آمده است .
97.شما نظیر همان کسی خواهید شد که وقتتان را با او می گذرانید.
98.همه ی آنچه را که می شنوید باور نکنید، همه ی آنچه را که دارید خرج نکنید و یا همان قدر که می خواهید نخوابید .
99.به عشق در اولین نگاه باور داشته باشید .
100.از شما می خواهم زندگی خود را بصورت شاهكاری بی همتا درآورید.به آن گروه از افراد بپیوندید كه به آنچه می گویند عمل می كنند.نوع مطلب : آنتونی رابینز، 100 جمله برتر، موفقیت، 
برچسب ها : موفقیت، انتونی رابینز، نیروی بیكران، كامیابی، تونی رابینز، 100جمله برتر،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :