تبلیغات
پرطرفدار - 100جمله برتر از وین دایر(2)
 
پرطرفدار
ایستادگی كن تا روشن بمانی شمع های افتاده خاموش می شوند...
درباره وبلاگ


هرچه می خواهی آرزو كن هرجایی كه می خواهی برو هرچه كه می خواهی باش چون فقط یكبار زندگی می كنی و برای انجام آنچه می خواهی فقط یك شانس داری... هیچ كس مجبور نیست كاری انجام دهد كه دوست ندارد...
در این وبلاگ هر هفته یكی از بزرگان علم روانشناسی به همراه آثار وی معرفی خواهد شد.
پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید

مدیر وبلاگ : میترا علیزاده
نویسندگان
نظرسنجی
آیا محتوای وبلاگ مفید است؟

جمعه 15 مهر 1390 :: نویسنده : میترا علیزاده

35.اگر روح الهی را در وجود دیگران متجلی ببینید،لزومی نمی بینید كه خود را از دیگران برتر احساس كنید.دیگران را بر اساس ظاهر،موفقیتها،و دارائیهایشان ارزیابی نكنید.یادتان باشد: همه ما در چشم خدا برابر هستیم.

36.سعی كنید با كسانی معاشرت كنید كه صاحب اختیارند،كسانی كه عظمت را در وجود شما می بینند،كسانی كه به خدانزدیك هستند،و كسانی كه زندگی آنها نشان می دهد خداوند شادی را در وجود آنها یافته است.

37.انسان های موفق یاد می گیرند كه به نتایج كار خود فكر كنند(یعنی سعی می كنند آنچه را می خواهند از قبل طراحی كنند)قبل از آنكه در عمل تحقق پیدا كند،مشاهده كنند.شما نیز می توانید چنین كنید.

38.این اصل یادتان باشد : اگر نوع نگاه خود به پدیده ها را تغییر دهی،پدیده های مورد نظر شما تغییر می كنند.نوع استنباط شما از پدیده ها ابزار فوق العاده قدرتمندی است كه باعث می شود به هر چه می خواهید برسید.

39.یقین داشته باشید كه تمام نعمت هایی كه نیاز دارید هم اكنون موجود است.فقط كافی است آنها را جذب كنید.

40.حتی اگر ندانید چه باید بكنید یا ندانید رسالت شما چیست،باید سعی كنید به هر ترتیبی كه هست این دیدگاه را خلق كنید.

41.اگر به خودتان اطمینان ندارید،به خودتان بیائید و هر كاری لازم است انجام دهید تا در مورد خودتان احساس بهتری داشته باشید.

42.اگر سعی كنید آرامش خود را حفظ كنید و یادتان بماند كه رفتار دیگران متعلق به خود آنهاست و تا زمانی كه شما اجازه ندهید نمی توانند شما را ناراحت كنند،ناخواسته هدف آنها نخواهید شد.

43.چرا كل زندگی خود را مانند نقشه و طرحی نمی بینید كه قبل از ورود به این دنیا،مشاركت در آن را آغاز كرده اید؟اگر اینگونه فكر كنید به جای این كه شرایط یا دیگران را مقصر بدانید،متوجه هدف خود می شوید.

44.در رفت و آمدهای روزانه خود ،به آن هشدارهای درونی توجه كنید كه به شما كمك می كنن تا انتخاب های درست داشته باشید،كاری هم به نظر دیگران  نداشته باشید.

45.صرف نظر از شرایط فعلی زندگیتان،شما پیمانی معنوی و الهی دارید تا شریك زندگی خود را خوشحال كنید.یادتان باشد مجبور نیستید یك عمر با غم و اندوه زندگی كنید.

46.انسان هایی كه عملكرد بالایی دارند می گویند : این موقعیتی كه من دارم عالی است،اما من باز هم می توانم رشد كنم.

47.تا زمانی كه كاملا متوجه هدف خود هستید،باور كنید می توانید به هر چه كه می خواهید برسید، و هر كمكی كه لازم باشد دریافت كنید.

48.كسانی را كه در گذشته شما  انرژی منفی بودند ارزیابی كنید و ببینید شاید در برخی رفتار آنها خیر یا موهبتی نهفته باشد.

49.حتی اگر در زاغه هم زندگی می كنید این فرصت را داریدتا به ستاره ها نگاه كنید.

50.اگر می خواهید تحولی در جهان ایجاد كنید،خیلی زود متوجه خواهید شد كه نمی توانید دنباله رو و همرنگ جماعت شوید.

51.به موفقیت و شكست فكر نكنید،زیرا این دو پدیده رای و قضاوت اشخاص هستند.شما به حركت و تلاش خود ادامه دهید و جزئیات كار را به خلقت و هستی واگذار كنید.

52.اگر به موارد زیان آور،به پرخوری،یا حتی به درد و رنجی نامشخص گرفتار شده اید،به آن پیام درونی گوش كنید كه از شما می خواهد حقیر نمانید و رشد كنید، و یك قدم برای اصلاح و رشد خود بردارید.

53.دائم به خودتان یادآوری كنید كه حضور شما در این جهان دلیلی دارد, و این دلیل جمع كردن مشتی مادیات نیست.

54.ایمان داشته باشید كه خداوند كاری به شما محول نمی كند كه قادر به انجام آن نباشید.بپذیرید كه ترس و نگرانی حاصل برداشت خطایی است كه واقعی به نظر می رسد.

55.هر كسی كه در زندگی شما نقشی داشته است بخشی از امتحان الهی است برای شما.پس از همه این افراد تشكر كنید،و به آنچه برای شما به ارمغان آورده اند توجه دقیق داشته باشید.

56.قبل از سخن گفتن به خاطر داشته باشید كه مردم واقعا به كسانی احترام می گذارند كه مشتاق هستند حقیقت را بگویند... و مهمتر از آن اینكه صادقانه زندگی می كنند.

57.اگر در شرایط كاری به مشكلی برخورد كردید،نگرش و دیدگاه خود را اصلاح كنید... و ببینید چقدر كارها بهتر می شود.

58.انتظاراتی كه از خود دارید را متحول كنید: بهترین را بخواهید،انتظار داشته باشید كه بخت و اقبال شما متحول شود،و انتظار معجزه داشته باشید.

59.این كه فكر كنید شما كجا بوده اید یا در گذشته چه اشتباهی مرتكب شده اید،موانع زندگی موفق هستند.در خلقتی كه بیكران است و ابتدا و انتهایی ندارد گذشته ای وجود ندارد.

60.موانع موقیت شما آن قراردادی است كه بواسطه آن پذیرفته اید چه چیزی ممكن است و چه چیزی ممكن نیست.این قرارداد را عوض كنید تا تمام این موانع عوض شود.

61.ارزش وجودی شما را دیگران نمی توانند تعیین كنند.شما ارزش دارید زیرا خود شما می گویید.اگر برای ارزش خود متكی به  دیگران باشید،این ارزش-دیگران است.

62.آن قدر همسر خود را به سبب عدم خوشبختی،والدین خود را به سبب نداشتن انگیزه فردی،اقتصاد را به سبب موقعیت اجتماعی،دوران كودكی را برای ترس وو نگرانی، و هر چیز دیگر سرزنش نكنید.زندگی شما حاصل انتخاب هایی است كه خودتان داشته اید.

63.برای اینكه همیشه بتوانید برنده باشید،این تصور را رها كنید كه از دست دادن چیزی به معنای بازنده بودن است.

64.اگر وابسته به این باشید كه روزگار چكونه باید بگذرد،در زندگی دچار درد و رنج خواهید شد.

65.فراوانی نعمت بستگی دارد به این كه متوجه زندگی باشید و یقین داشته باشید هر آنچه برای خوشبختی كامل نیاز دارید فراهم است،و سپس هر لحظه ای را كه بر روی كره زمین هستید قدر بدانید.

66.اگر به جای تردید یقین داشته باشید،متوجه خواهید شد كه توانایی لازم برای تحقق هدف خود را دارید.

 

نوع مطلب : وین دایر، 100 جمله برتر، موفقیت، 
برچسب ها : جمله، جملات، روانشناسی، روان شناسی، انرژی، كتاب ها، كتابها، بزرگان، موفقیت، پیشرفت، مثبت، جملات بزرگان، جملات زیبا بزرگان، وین دایر، دایر، زندگی بهتر، زندگی ایده آل،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :