تبلیغات
پرطرفدار - جامع ترین زندگینامه ژوزف مورفی
 
پرطرفدار
ایستادگی كن تا روشن بمانی شمع های افتاده خاموش می شوند...
درباره وبلاگ


هرچه می خواهی آرزو كن هرجایی كه می خواهی برو هرچه كه می خواهی باش چون فقط یكبار زندگی می كنی و برای انجام آنچه می خواهی فقط یك شانس داری... هیچ كس مجبور نیست كاری انجام دهد كه دوست ندارد...
در این وبلاگ هر هفته یكی از بزرگان علم روانشناسی به همراه آثار وی معرفی خواهد شد.
پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید

مدیر وبلاگ : میترا علیزاده
نویسندگان
نظرسنجی
آیا محتوای وبلاگ مفید است؟

چهارشنبه 20 مهر 1390 :: نویسنده : میترا علیزاده

دكتر ژوزف مورفی در 1898 در ایرلند متولد شد.به مدت پنجاه سال نویسندگی و تدریس و مشاوره،و سخنرانی برای هزاران نفر در سراسر جهان كرد، و تحصیلات عالی خود را در زادگاهش ایرلند و انگلستان به پایان رساند و دكترای علوم مختلف از قبیل الهیات و شیمی و فیزیك و غیره دریافت كرد. 

 

بعد از سالها پژوهش و تحقیق و مطالعه ادیان بزرگ جهان به این نتیجه رسید كه انرژی و قدرت لایتناهی وجود دارد كه می تواند زندگی انسان ها را متحول سازد.سالیانی چند را صرف آموختن ادیان و مذاهب كرد و در علوم طبیعی و فیزیك و شیمی و الهیات دكترا گرفت و به مرحبه ای رسید كه بگوید :

 

آدمی محصول تفكرات خویش است و تصورات و تخیلات شخص است كه سرنوشت و تقدیر او را رقم می زند.

 

 

دكتر مورفی به مدت نیم قرن مردم دنیا را به آرامش و مهربانی و صلح و صفا فرا خواند و حاصل تجربیات و آموخته های خود را به شكل كتاب و سخنرانی در دسترس عموم مردم قرار داد.از جانب مردم و دوستداران روانشناسی و موفقیت استقبال بی نظیری شد.در كلیسای علو الهی در لس آنجلس به مدت 28 سال بهسخنرانی پرداخت،حدود 1300 الی 1500 نفر در سخنرانی هایش هر یكشنبه حضور می یافتند.

 

او روزانه به سخنرانی در برنامه های رادیویی می پرداخت و محبوبیت فراوانی كسب كرد.او در سال 1976 به لاگونا هیلز كالیفرنیا نقل مكان كرد،در آنجا به سخنرانیهایش در هر یكشنبه تا آخر عمر«1981 م » ادامه داد.

 

ژوزف مورفی در سال 1981 رخت به دیار باقی بركشید و همانگونه كه خود گفته بود :

 

 

 انسان با مرگ بیگانه است ولی در ساحتی دیگر کالبدی نو پیدا می کند و حیات نوینی را تجربه می نماید ، چرا که هر پایانی را آغازی است.

 

اگر به درستی از ظرفیت روحی و فکری خود استفاده کنیم و با این نیرو ارتباط برقرار کنیم شاهد اعجازهایی در زندگی خود خواهیم شد.

نوع مطلب : ژوزف مورفی، موفقیت، 
برچسب ها : زندگینامه، زندگی نامه، زندگینامه ژوزف مورفی، زندگی نامه ژوزف مورفی، بیوگرافی، بیوگرافی ژوزف مورفی، بزرگان، كتاب ها، كتابها، كتاب، انرژی مثبت، موفقیت، پیشرفت، روانشناسی، روان شناسی، زندگی بهتر، زندگی ایده آل، ژوزف مورفی، مورفی،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :