تبلیغات
پرطرفدار - نیروی تخیل مثبت(ژوزف مورفی)(4)
 
پرطرفدار
ایستادگی كن تا روشن بمانی شمع های افتاده خاموش می شوند...
درباره وبلاگ


هرچه می خواهی آرزو كن هرجایی كه می خواهی برو هرچه كه می خواهی باش چون فقط یكبار زندگی می كنی و برای انجام آنچه می خواهی فقط یك شانس داری... هیچ كس مجبور نیست كاری انجام دهد كه دوست ندارد...
در این وبلاگ هر هفته یكی از بزرگان علم روانشناسی به همراه آثار وی معرفی خواهد شد.
پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید

مدیر وبلاگ : میترا علیزاده
نویسندگان
نظرسنجی
آیا محتوای وبلاگ مفید است؟

راحتی خیال چیست؟

راه خود را بروید و مطمئن باشیدكه پروردگار مراقب شماست و همواره حی و حاضر است و در این صورت است كه حضور پرشكوه و سرشار از خیر و بركت او را در هستی خود احساس خواهید كرد و از آرامش واقعی خیال برخوردار خواهید شد.

این فكر را همیشه در خاطر داشته باشید كه نیروی شگرف و پایان ناپذیر باطنی شما زوال ناپذیر است و در آن ضعف و فتور به وجود نمی آید،مگر اینكه خود چنین خواسته باشید.اگر به چنین اعتقاد و برداشتی در زندگی برسید در این صورت قدرت آسمانی كار را بر شما آسان خواهد كرد و هرگز شكست و بدبختی را نخواهید شناخت و د ر زندگی خود دچار یاس،مذلت و ناامیدی نخواهید شد.

به سوی آینده ای بهتر

سعی كنید تا روح خود را به تحرك و جنب و جوش وادارید و از خمودی و بی تحركی بپرهیزید.چون خدا در وجود ماست بنابراین جای هیچ ترس و تردید و دودلی نیست و می توان زندگی سرشار از خوشبختی و آرامش داشت و ار عقل و درایت نامتناهی و قدرت آنها بهره ها گرفت.

هركس باید جایگاه خود را در زندگی بیابد وگرنه طولی نخواهد كشید كه یاس و ناامیدی از راه می رسد و شخص را به افسردگی و خمودی و بی حالی گرفتار می سازد.

با داشتن روحیه منفی هرگز به هیچ موفقیتی دست نخواهید یافت.همانطور كه از خوردن غذاهای مانده و فاسد و خراب خودداری می كنید،از راه دادن افكار منفی و سیاه به سر اجتناب نمائید.هر از چندگاهی مراتب سپاس و شكر خود را از نعمتها و بركتهائی كه دریافت داشته اید به زبان آورید و قدر موهبتهایی كه به شما عطا شده را پاس بدارید و هربار كه قلبتان به تپش در می آید این جمله را ادا كنید :

«ضربان قلبم به آهنگ پاسخی كه باید به خدا بدهم می زند.از اینكه موفق به شناخت اصول روح شده ام شكر ایزد را به جای می آورم.در قلب من گنجینه بیكرانی هست كه من در آن سهیم هستم.او بود كه مرا از هر غم و اندوهی رهایی بخشید و آزادگی داد.من انسانی شاكر هستم و قدر و ارزش نعمتها را می دانم.»

عشق از هر  در بیاید ترس از در دیگر می گریزد

اگر می خواهید سلامتی،انرژی و روحیه خود را حفظ كنید،ابتدا باید این را بپذیرید كه تنها یك قدرت در این جهان و كائنات وجود دارد كه آن هم ریشه در عشق ددارد.اصلی است حیاتی كه بر همه كس و همه جا حاكم است و هیچ محدودیتی نمی شناسد.

آیا واقعا مایلید كه افكار پوسیده و ضعیف و ناتوان خود را رها كنید و از لاكی كه به دور خود تنیده اید بیرون آئید؟آیا حاضرید دست از اندیشه های كهنه تان بردارید و وارد راههای هموار و آفتابی و سرسبز شوید؟

اگر در این باره هیچ شك و تردیدی ندارید و خود را مصمم می انگارید نخستین كاری كه باید انجام دهید رها كردن كینه ها و نفرتهای انباشته در قلب است و تار و مار ساخت ایده های همراه با بخل و حسد و بدبینی و ترس و تشویش.دقت خود را بر هدفهای جدید متمر كز سازید تا شادمانی حیات را دریابید.

ترس در سایه جهل و نادانی رشد می كند و پرورش می یابد.انسان خود سرور و سالار خویش است و اوست كه می تواند حیات عاطفی و فكری خود را هدایت كند و زمام آن را به دست گیرد.برماست كه چگونه با ترس برخورد كنیم و از قلمرو وجودمان با قدرت تمام آن را بیرون برانیم و پراكنده اش سازیم و بر نیروی باطنی و اعتماد به نفس خویش بیفزائیم.

مطمئن باشید كه راه حلی را كه درصدد یافتن آن هستید به گونه ای منطقی پیدا خواهید كرد به شرط آنكه اصول و قوانین روح را مراعات كنید و بدان ایمان آورده باشید.«خداوند روحم را از خود سرشار می سازد و راه زندگیم را مشخص می كند.»

نوع مطلب : ژوزف مورفی، موفقیت، 
برچسب ها : روانشناسی، روان شناسی، نیروی تخیل مثبت، كتاب ها، كتابها، كتاب، انرژی، بزرگان، مثبت، پیشرفت، موفقیت، زندگی بهتر، ژوزف مورفی، مورفی، زندگی ایده آل،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :