تبلیغات
پرطرفدار - 100جمله برتر از ژوزف مورفی(3)
 
پرطرفدار
ایستادگی كن تا روشن بمانی شمع های افتاده خاموش می شوند...
درباره وبلاگ


هرچه می خواهی آرزو كن هرجایی كه می خواهی برو هرچه كه می خواهی باش چون فقط یكبار زندگی می كنی و برای انجام آنچه می خواهی فقط یك شانس داری... هیچ كس مجبور نیست كاری انجام دهد كه دوست ندارد...
در این وبلاگ هر هفته یكی از بزرگان علم روانشناسی به همراه آثار وی معرفی خواهد شد.
پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید

مدیر وبلاگ : میترا علیزاده
نویسندگان
نظرسنجی
آیا محتوای وبلاگ مفید است؟

63.زمانی كه همه دنیا یكصدا فریاد می زنند این امر امكان پذیر نیست! چنین كاری ممكن نیست!فردی كه فكر مهار شده داشته و بر قدرت خیالش تسلط دارد یك تنه در برابر همه این ادعاها می ایستد و محكم می گوید: خیر،اینطور نیست.این كار شدنی و امكان پذیر است.

64.اگر تصمیم دارید كه امیال و نیازهایتان را برطرف كنید شكل درستی از آنها را به درونتان راه دهید و صداقت درونتان را احساس كنید.این چنین است كه قدرت كافی را برای انجام آنها به وجود خواهید آورد.

65.آنچه را كه به عنوان واقعیت قبول كرده و به آن پایبند هستید اگر به آن یقین داشته باشید سرانجام روزی می بینید كه حقیقت می یابد.

66.شما قادر هستید بركت و نعمت و ثروت را در جایی كه نیست در ذهن مجسم كنید.موقعی كه تفاهم نیست صلح را تصور كنید و یا سلامتی را در موقع مریضی مشاهده نمایید.

67.قدرت خیال هرچیزی را در بر دارد و سرمایه و نعمت و زیبایی و خوشی و خلاصه هر چیزی كه در این جهان وجود دارد در دست اوست.

68.اگر در شكل ذهنی ما تغییر رخ دهد هرچیزی قادر است اتفاق افتد و همه چیز دگرگون گردد.

69.همه اختراعات آدمی از آتش تا رادیو،تلویزیون،رادار،ماهواره و غیره اول در فكر آدمی شكل گرفت و بعد به مرحله عمل درآمد.

70.فكر نیرویی نامتناهی است و از لایه های آن زیباترین و دلنوازترین نواهای موسیقی و هنر و نقاشی بیرون می آید تا بصورت عینی و واقعی آشكار شود.

71.شما معمار و مهندس آینده خود هستید.شما هم از همین حالا قادر هستید با نگاهی كه به یك دانه بلوط می كنید آن را به صورت جنگلی پر از چشمه و رود در ذهنتان تجسم كنید.

72.در باطن ما یك بافنده ای وجود دارد كه تار و پود امیال و آرزوهایمان را می بافد و اعتقادات و آرزوهای ما را در قالب هایی می ریزد و هرچه می خواهیم را برایمان آماده و مهیا می نماید.

73.یكی از خصوصیات انسان در این است كه هیچ زمانی را بدون فكرو خیال نمی گذراند،چه فكرو خیال سازنده و چه ویران كننده!و اصولا فكر است كه به شكل تصویر ذهنی در می آید.

74.فردی كه دچار بدبختی است همیشه خود را در فقر مشاهده می كند.

75.در علم خیال پردازی اول بایستی قدرت خیال خود را منظم و مرتب كنید و بدین وسیله این نیروی شگرف وجودتان را متحیر و سرگردان نكنید و به حال خودش رها ننمائید.آگاه باشید كه علم وكمال آنچه را كه خالص است انتخاب می كند و با ناپاكی ها كاری ندارد.

76.باید از لحاظ ذهنی و روحی در نیازها و خواسته های خود غرق شویم و بگونه ای آنها را مشاهده كنیم كه انگار در عالم واقعیت نیز ظاهر شده اند و قابل مشاهده هستند.

77.تصویرهای دلخواه خود را به ذهنتان بدهید،تصویرهایی را كه پر از شادمانی،كامیابی،موفقیت،توانگری،قدرت،آرامش و دیگر خوبیها و كمالات است و كاملا درك كنید كه هرچه را كه در كشتزار وجودتان بكارید و هر چیزی را كه در آن بپرورانید همان را برداشت و درو می كنید.

78.هركسی زاده تصور خویش است و این نیروی تصور و خیال است كه دنیای انسان را می سازد و تكمیل می كند.

79.به اصول و قواعد ذهن احترام بگذارید و به آن اعتماد كنید تا برای شما بركت و شادی و سلامتی به همراه بیاورد.

80.در صورتی كه قصد كمك به دیگران را دارید،اول احتیاج به دگرگونی درونی خواهید داشت و این علم و بینشی بالاست كه به قدرت عجیب درون روی می آوریم.

81.خواسته و نیت خوب و مثبت را نمی توان با حالتهای ناراحت و عصبی و پژمرده آشكار ساخت.

82.این را بدانید كه اگر عمیق و ژرف به وجود نیروهای قدرتمند در نهاد خود آگاه شویم همه افكار منفی و ناپسند از زندگیمان محو خواهد شد و دیگر آن افكار در ذهنمان جایی نخواهد گرفت.

83.كار دنیا اتفاقی نیست یعنی اتفاقی و بدون حساب نمی توان یك شبه از فقر و تنگدستی و بدبختی به ثروت و مقام و خوشبختی رسید.

84.این واقعیت آسان را همیشه پیش رو داشته باشید كه شما در هر ثانیه ای از زندگی،اخلاق و رفتار و شخصیت و توان روحی روانی خود را مشخص می كنید و همین صفات است كه تقدیر شما را رقم میزند نه یك اتفاق.

85.همه قدرت و هوش و عقل خود را بكار بیندازید تا بیشتر از قدرتهای وجود خود آگاه شوید.در آن زمان است كه می توانید به بلندای موفقیت و خوشبختی زندگی برسید و از این سیر پر هیجان غرق در شادی و كامیابی شوید.

86.فردی كه با اصول هستی آشنایی دارد پرتلاش و مبتكر است و از اعتماد و اطمینان به نفس بهره مند است در كارهایش موفق و پیروز است.

87.این شخصیت انسان است كه او را بالا می برد و یا بر زمینش می زند.

88.اكنون اگر میل دارید از خاك بلند شوید و دگرگونی مثبت در زندگی خود ایجاد نمایید اول از پروردگار متعال بخواهید تا احتیاجاتتان را برآورده كندواوست كه به كمك شما می آید.

89.شما به این دنیا آمده اید تا رشد  ترقی نمایید.شما در این جهانید تا با معضلات و مشكلات زندگی بسازید و جنگ كنید تا پیروز شوید.خوشی زندگی به دلیل غلبه بر همین مشكلات و دستیابی به موفقیت ها است.

90.همیشه به این نكته بسیار مهم توجه داشته باشید كه یاری و كمك كردن هم راه و روشی دارد! هیچ وقت مانع فرصت های رشد دیگران نشوید،بگذارید تا همه رشد كنند و به جلو بروند.

91.به هر كسی كه می خواهید كمك كنید بیاموزید تا در كجا نعمتهای زندگی را بیابد و چطور نیروهای درونیش را در راه سعادت خود بكار بیندازد و چگونه برای جامعه اش مفید و تاثیرگذار باشد،نه برای تكه غذایی چشمش به دست دیگران باشد.

92.همه ما متولد شده ایم تا تلاش و كوشش بكنیم.

93.اكنون این پرسش را از خودتان بپرسید كه من برای بقیه چه كرده ام؟آیا حقیقتا چیزی از خلاقیت و استعداد خود را نشان داده ام و كارهای مفیدی داشته ام؟

94.زندگی پاداش صداقت و امانتداری و وفاداری انسانها را می دهد و خلاصه این كه با از بین بردن مشكلات و موانع،شخصیت ما رشد و ترقی می یابد و اینجاست كه می گویند شخصیت همان تقدیر و سرنوشت است.

95.پیوسته به خدا متكی باشید نه به مردم و یا حتی قدرت و حكومت.

96.تنها چیزی كه شما باید كسب كنید و داشته باشید،داشتن یقین به همین نیروی درونی و باور كردن آن است تا بدین ترتیب بتوانید موفقیتها و شگفتیهای زندگی خود را مشاهده كنید.

97.در زندگی به هیچ كس و هیچ چیز نه دوست،نه مقام و نه مردم وابسته نباشید و به آنها چشم امید نداشته باشید و فقط به پروردگار و قدرت او كه در درون جلوه گر می شود تكیه كنید.

98.هیچ انتظاری از بیرون از خود نداشته باشید و به درون نگاه كنید.اگر توقع كمك از بیرون از هستی خود را داشته باشید نیروی باطنی را دست كم گرفته و عقل و دانش خود را به گوشه ای گذاشته و برای خود بیچارگی و محدودیت فراهم كرده اید.

99.انسانی كه از همت بلند و قدرت بی نظیر درونی بهره مند است،زمانی كه با مشكلی برخورد می كند اول این پرسش را با خود دارد : «من بایستی با این موضوع چه برخوردی داشته باشم؟ سپس می گوید: من یقین  دارم كه نیروی الهی باطنم ترتیب آن را می دهد.اگر مشكلی هست پروردگار هم هست و او موفقیت و پیروزی بر این مشكل را تصیبم می كند.

100.ما بسیار بزرگتر از اینها هستیم.آدم با ایمان قادر است بر بلندای هر وضعیتی قرار گیرد و خم به ابرو نیاورد.

نوع مطلب : ژوزف مورفی، 100 جمله برتر، موفقیت، 
برچسب ها : جمله، جملات، روانشناسی، روان شناسی، موفقیت، پیشرفت، انرژی، 100جمله برتر، ژوزف مورفی، مورفی، مثبت، بزرگان، جملات زیبا بزرگان، جملات زیبا، زتدگی بهتر، زندگی ایده آل،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :