تبلیغات
پرطرفدار - بازی زندگی و راه این بازی از فلورانس اسكاول شین(3)
 
پرطرفدار
ایستادگی كن تا روشن بمانی شمع های افتاده خاموش می شوند...
درباره وبلاگ


هرچه می خواهی آرزو كن هرجایی كه می خواهی برو هرچه كه می خواهی باش چون فقط یكبار زندگی می كنی و برای انجام آنچه می خواهی فقط یك شانس داری... هیچ كس مجبور نیست كاری انجام دهد كه دوست ندارد...
در این وبلاگ هر هفته یكی از بزرگان علم روانشناسی به همراه آثار وی معرفی خواهد شد.
پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید

مدیر وبلاگ : میترا علیزاده
نویسندگان
نظرسنجی
آیا محتوای وبلاگ مفید است؟

دو قدرت وجود ندارد.تنها یك قدرت است: قدرت خدا. پس دلسردی نیز وجود ندارد و این اكتشاف یعنی یك شادی غیر منتظره.خدا قدرت مطلق است و قدرتی كه بتواند با او بستیزد وجود ندارد.

معمولا چنین است اگر انسان بر آن شود كه به همان كاری دست بزند كه از آن می هراسد، دیگر ناچار به انجام آن نخواهد بود.بی باكانه با وضعیتی روبرو شوید تا ببینید كه اصلا وضعیتی در كار نبوده است، زیرا بی درنگ همه ی وزن و سنگینی خود را از دست می دهد.هر آنچه آدمی بر زبان بیاورد همان را به سوی خود جذب خواهد كرد.

تنها به سه منظور جرات كنید كلامتان را به كار ببرید: برای طلب شفا و بركت و سعادت.

هرآنچه آدمی درباره ی دیگران بگوید، درباره ی او خواهند گفت.و هرآنچه برای دیگری آرزو كند، همانا برای خود آرزو كرده است.لعن و نفرین به خود دشنام دهنده باز می گردد.به شما حكمی تازه می دهم كه به یكدیگر محبت كنید و در بازی زندگی محبت و نیكخواهی بر هر تدبیری پیروز می شود.عدم بخشایش علت عمده ی امراض است.

من به شما می گویم كه به دشمنان خود محبت كنید و برای لعن كنندگان خود بركت بطلبید و به آنانی كه از شما نفرت كنند احسان كنسد و به هر كه به شما جفا رساند دعای خیر كنید.خیرخواهی انسان نیكخواه، پیرامونش هاله ای عظیم از حمایت می آفریند.از این رو هر سلاحی كه به سوی او نشانه رود، كارگر نخواهد افتاد.به عبارت بهتر، محبت و رضامندی، دشمنان درون او را نابود می كنند.از این رو برون از خویش دشمنی نخواهد داشت.برای كسی كه رضامندی مردم را می طلبد بر زمین سلامتی هست.

در برابر شریر مقاومت نكنید.مغلوب بدی نشوید.بدی را به نیكویی مغلوب سازید.زیرا شری وجود ندارد.شر زاییده ی خیالات نادرست آدمی است، و حاصل اعتقاد به دو قدرت: خیر و شر. به جای یك قدرت: خدا.

اگر خود اداره ی ذهن نیمه هشیارتان را بر عهده نگیرید، كسی دیگر این كار را برایتان به انجام خواهد رساند.پیاپی این عبارت را تكرار كنید: « هر انسانی حلقه ای است طلایی در زنجیر خیر و صلاح من.»برای دشمن خود بركت بطلبید تا او را خلع سلاح كنید.از این طریق، مهمات او را از چنگش می ربایید و تیرهای او را به بركات بدل می كنید.

به محض آرام شدن دریا كشتی های انسان از راه می رسند.مادام كه آدمی در برابر وضعیتی مقاومت كند، آن را به سوی خود خواهد كشید.اگر بكوشد از وضعی بگریزد، همواره آن وضع را به همراه خواهد داشت، و به هر كجا كه برود آن وضع دنبال او خواهد بود.

هیچ یك از اینها تكانم نمی دهد.این از آن جملاتی است كه تكرارش نتایجی اعجاب انگیز دارد.زندگی یك آینه است، و ما در دیگران بازتاب چهره ی خودمان را می بینیم.زندگی در گذشته، شیوه ای نادرست است، و تخطی از قانون معنویت.عیسی مسیح گفت: « این لحظه زمان مقبول است.امروز روز نجات است.»

انسان باید رها در لحظه زندگی كند.لازم ترین كار این است كه روز خود را با كلام درست آغاز كنیم.مثلا روز خود را با این عبارت آغاز كنید:

« تو امروز انجام خواهی پذیرفت، زیرا امروز روز تكمیل و كمال است. و من برای روزی چنین عالی و تمام عیار، خدا را شكر می كنم.امروز معجزه از پس معجزه خواهد آمد و شگفتی ها لحظه ای باز نخواهند ایستاد.»

این كار را به یك عادت تبدیل كنید تا شاهد بروز معجزه ها و شگفتی ها در زندگی خود شوید.

من كاری دارم عالی، به شیوه ای عالی! با خدمتی عالی برای پاداشی عالی!

این حق الهی آدمی است كه دارا باشد و بیش از مورد نیاز خود داشته باشد.

نوع مطلب : فلورانس اسكاول شین، موفقیت، 
برچسب ها : روانشناسی موفقیت، فلورانس اسكاول شین، كتابهای موفقیت، انرژی مثبت، زندگی بهتر، زندگی ایده آل، بزرگان روانشناسی،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :