تبلیغات
پرطرفدار - بازی زندگی و راه این بازی از فلورانس اسكاول شین(4)
 
پرطرفدار
ایستادگی كن تا روشن بمانی شمع های افتاده خاموش می شوند...
درباره وبلاگ


هرچه می خواهی آرزو كن هرجایی كه می خواهی برو هرچه كه می خواهی باش چون فقط یكبار زندگی می كنی و برای انجام آنچه می خواهی فقط یك شانس داری... هیچ كس مجبور نیست كاری انجام دهد كه دوست ندارد...
در این وبلاگ هر هفته یكی از بزرگان علم روانشناسی به همراه آثار وی معرفی خواهد شد.
پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید

مدیر وبلاگ : میترا علیزاده
نویسندگان
نظرسنجی
آیا محتوای وبلاگ مفید است؟

آدمی تنها آنچه را كه می دهد باز می ستاند.این قانون كارما است.آنچه آدمی بكارد همان را درو خواهد كرد.انسان می تواند تنها ان باشد كه خود را چنان بیند، و تنها می تواند به جایی برسد كه خود را در آنجه ببیند.

مهمترین گام برای رسیدن به خواسته، نخستین گام یا درست طلبیدن است.كسی كه چشم امیدش به خدا باشد هرگز در نمی ماند.بسیاری از مردم ازاین واقعیت غافلند كه هدیه دادن نوعی سرمایه گذاری است. و اندوختن از سر حرص و احتكار، جز تنگدستی عاقبتی ندارد.

اگر انسان رهنمودهای به مصرف رساندن یا بخشیدن را نادیده بگیرد، همان مقدار پول را به طرزی ناخوشایند خرج خواهد كرد یا از دست خواهد داد.قانون همواره حامی كسی است كه بی باكانه، منتها خردمندانه خرج می كند.اگر انسان به منشا رزق و روزی خود توكل كامل داشته باشد، صاحب بركاتی بیكران و پایان ناپذیر خواهد بود.منتها ایمان یا توكل باید مقدم بر ظهور نعمت باشد.

ذهن نیمه هشیار كه قدرت مطلق است و بی مسیر و جهت، بی هیچ چون و چرا دستورها را اجرا می كند.« من این بار تنگدستی را به دست الوهیت باطن خود می سپارم، و خود بی خیال به سر می برم تا به وفور دارا باشم.»

 

عبارت تاكیدی را باید بارها تكرار كرد.گاه ساعتها در یك وهله: خاموش یا به صدای بلند. آرام، اما با عزمی جزم.

ایمان اگر با عمل همراه نباشد مرده است.وانمود كردن مدام بر ذهن نیمه هشیار اثر می گذارد.اگر كسی وانمود كند كه ثروتمند و موفق است، میوه اش را « در موسم آن درو خواهد كرد.»

بچه ها همیشه وانمود می كنند و عیسی مسیح گفت: « همانا به شما می گویم تا بازگشت نكنیدو چون طفل كوچك نشوید هرگز وارد ملكوت آسمان نخواهید شد.»

تا انسان هرچه ترس را از ذهن نیمه هشیار خود نزداید، او را شادی و آرامشی نیست.و اگر بتوانی ایمان آوری، مومن را همه چیز ممكن است.بر شیر بتاز تا ناپدید شود.فرار كن تا دنبالت كند.

پس امروز برای خود اختیار كنید كه را عبادت خواهید كرد.ترس را یا ایمان را؟

محال است آدمی چیزی را به دست آورد كه خود هرگز نبخشیده است.عشقی در حد كمال ببخش تا عشقی در حد كمال بستانی.نه هیچ انسانی دشمن توست و نه هیچ انسانی دوست تو، بلكه هر انسان معلم توست.هیچ انسانی تا عاشق كارش نباشد موفق نمی شود.

اگر كسی پول را حقیر بشمارد هرگز نمیتواند آن را به سوی خود جذب كند.برای جذب كردن هر چیزی باید با آن در هماهنگی كامل قرار گرفت.پول یعنی ظهور خدا و رهایی از هرگونه نیاز و تنگنا.هر چند همیشه باید آنرا در جریان نگاه داشت و برای مصارف درست به كار برد.زیرا احتكار و اندوختن از سر حرص، واكنشی مهیب دارد.

رهروی راه محبت باش كه این همه برای شما مزید خواهد شد.زیرا خدا محبت است و روزی رسان.اما به راه خودخواهی و طمع برو تا بركت و نعمت از كف تو بیرون رود.

نوع مطلب : فلورانس اسكاول شین، موفقیت، 
برچسب ها : روانشناسی موفقیت، فلورانس اسكاول شین، كتابهای موفقیت، انرژی مثبت، زندگی بهتر، زندگی ایده آل، ذهن مثبت،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :