تبلیغات
پرطرفدار - بازی زندگی و راه این بازی از فلورانس اسكاول شین(5)
 
پرطرفدار
ایستادگی كن تا روشن بمانی شمع های افتاده خاموش می شوند...
درباره وبلاگ


هرچه می خواهی آرزو كن هرجایی كه می خواهی برو هرچه كه می خواهی باش چون فقط یكبار زندگی می كنی و برای انجام آنچه می خواهی فقط یك شانس داری... هیچ كس مجبور نیست كاری انجام دهد كه دوست ندارد...
در این وبلاگ هر هفته یكی از بزرگان علم روانشناسی به همراه آثار وی معرفی خواهد شد.
پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید

مدیر وبلاگ : میترا علیزاده
نویسندگان
نظرسنجی
آیا محتوای وبلاگ مفید است؟

گاه مردم از خطایی كه شاید سالها پیش در حق كسی كرده اند افسوس می خورند.اگر خطای گذشته را نمی توان جبران كرد، دست كم اثر آن را با مهربانی در حق كسی دیگر می توان خنثی كرد.« لیكن كاری می كنم كه آنچه را در عقب است  فراموش كنم و به سوی آنچه در پیش است خویش را بكشانم.»

برای انسان آگاه از نفوذكلام كه رهنمودهای شهودی خود را دنبال می كند، انجام هیچ كاری چندان دشوار نیست.

بخواهید كه به شما داده خواهد شد.بطلبید كه خواهید یافت.هرچند وظیفه ی آدمی است كه گام نخست را بردارد.« به خدا تقرب جویید تا به شما نزدیك شود.»

اغلب از من می پرسند چگونه باید به خواسته ی خود عینیت بخشید؟

پاسخم این است كه كلام لازم را بر زبان آورید.و تا رهنمودی مشخص نستانده اید كاری نكنید.هدایت بطلبید و بگویید: « جان لایتناهی، راه را نشانم بده.اگر باید كاری بكنم آن را بر من آشكار كن.»

پاسخ نیز خواهد آمد: از طریق شهود( یا گواهی دل): اظهارنظری تصادفی از جانب كسی،عبارتی در كتابی، و یا از راهی دیگر.گاه پاسخها دارای دقتی تكان دهنده اند.

عیسی مسیح گفت :« داوری مكنید تا بر شما داوری نشود.حكم مكنید تا بر شما حكم نشود.»

آنچه را كه آدمی در دیگری نكوهش می كند در واقع به سوی خود جذب می كند.دودلی مانعی است كه بر سر بسیاری از راهها می ایستد.برای غلبه بر آن بارها این عبارت را تكرار كنید :

« من همواره در پرتو مستقیم قرار دارم و بی درنگ درست تصمیم می گیرم.»

آدمی باید مشتاقانه تسلیم اراده ی خدا باشد و صمیمانه اراده كند كه اراده ی او را به جا آورد.این خواست خدا است كه آرزوی درست هر انسانی را برآورد.و اراده ی آدمی باید به كار افتد تا لحظه ای از هدف چشم برندارد.خوشا به حال كسی كه حكمت را بیابد.زیرا كه طریقهای او طریقهای شادمانی است. و همه ی راههای او سلامتی.

زمانی كه آدمی خواسته ی خود را از ذات كل طلبید باید برای هرگونه شگفتی آماده باشد.زیرا چه بسا وقتی كه همه چیز به خیر و خوشی پیش می رود چنین به نظر برسد كه به راه خطا می رود.

هیچ كس جز خود آدمی چیزی به خود نمی دهد. و هیچ كس جز خود آدمی چیزی را از خود دریغ نمی دارد.بادی نیست كه بتواند كشتی مرا سرگردان یا جزر و مد تقدیرم را دگرگون كند.

جان لایتناهی، راه ظهور طرح الهی زندگیم را بگشا ! بگذار تا هم اكنون نبوغ درونم عیان و بیان شود.بگذار تا هم اكنون آن طرح كامل را به چشم ببینم.

آدمی هرگز نباید مجسم كند یا به زور تصویر ذهنی بسازد.هنگامی كه او می طلبد تا طرح الهی به ذهن هشیارش بیاید، بارقه های الهام بر دلش خواهد تابید و خود را در حال به دست آوردن توفیقی بزرگ خواهد دید.این است آن تصویری كه نباید از آن چشم بردارد.

آنچه آدمی می جوید در جستجوی آدمی است.تلفن در پی بل بود!

گاه رویدادی بس نا چیز می تواند نقطه ی عطف زندگی انسان باشد....

نوع مطلب : فلورانس اسكاول شین، موفقیت، 
برچسب ها : روانشناسی موفقیت، زندگی بهتر، فلورانس اسكاول شین، انرژی مثبت، تفكر مثبت، كتابهای موفقیت، روان شناسی موفقیت، زندگی ایده آل، اسكاول شین،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :