تبلیغات
پرطرفدار - بازی زندگی و راه این بازی از فلورانس اسكاول شین(6)
 
پرطرفدار
ایستادگی كن تا روشن بمانی شمع های افتاده خاموش می شوند...
درباره وبلاگ


هرچه می خواهی آرزو كن هرجایی كه می خواهی برو هرچه كه می خواهی باش چون فقط یكبار زندگی می كنی و برای انجام آنچه می خواهی فقط یك شانس داری... هیچ كس مجبور نیست كاری انجام دهد كه دوست ندارد...
در این وبلاگ هر هفته یكی از بزرگان علم روانشناسی به همراه آثار وی معرفی خواهد شد.
پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید

مدیر وبلاگ : میترا علیزاده
نویسندگان
نظرسنجی
آیا محتوای وبلاگ مفید است؟

خشم نمی گذارد كه انسان جلو چشم خود را ببیند.خون را مسموم می كند.ریشه ی همه ی امراض است و سبب تصمیم گیریهای نادرست می شود كه به شكست می انجامد.واكنش خشم چنان زیان آور است كه آن را از گناهان كبیره خوانده اند.

انسان اغلب با اعتقاد به عدم تكمیل، ظهور خواسته اش را به تعویق می اندازد.او باید مدام با خود تكرار كند: « در ذهن الهی تنها تكمیل است و كمال.پس خواسته ی من به انجام رسیده است.هرچه انسان بطلبد صورتی است كامل كه پیشاپیش در ذهن الهی نقش بسته است و باید در پرتو لطف الهی و به طرزی عالی عینیت یابد.آدمی باید شكر به جا آورد كه خواسته اش را پیشاپیش در عرصه ی غیبی ستانده است، و مجدانه برای دریافت آن در عرصه ی عینی تدارك ببیند.

هرگاه آدمی با ایمان بطلبد باید بستاند.زیرا خدا چاره ساز است و تدابیر خود را می آفریند.همه ی هدایا از جانب خدا می آیند و انسان ها تنها وسیله اند.حتی فكر تنگدستی نباید از سر انسان بخشنده بگذرد.هر معلولی زاییده ی علتی است و چیزی به نام تصادف وجود ندارد.

محال است كه آدمی بتواند بیش از آنچه میسر میانگارد به دست آورد.زیرا آدمی در بند توقعات محدود ذهن نیمه هشیار خویشتن است.پس باید به انتظارات خود وسعت ببخشد تا در مقیاسی عظیم تر بستاند.

« پیش از آنكه بخوانند من پاسخ خواهم داد و پیش از آنكه سخن گویند من خواهم شنید.»

انسان نباید استغاثه یا استدعا كند بلكه باید مدام سپاس بگزارد كه خواسته ی خود را پیشاپیش ستانده است.انسان حتی لحظه ای نباید فراموش كند كه برای خدا همه چیز ممكن است.البته كردار به آسانی گفتار نیست.آدمی هرگز نباید در نیمه راه بازگردد زیرا چنین شخصی گمان نبرد كه از خداوند چیزی خواهد ستاند.

وقتی همه ی كارهایت را كردی خاموش بایست.گاه این دشوارترین زمان برآورده شدن خواسته است. چون وسوسه ی تسلیم شدن و به عقب بازگشتن و سازش به جان انسان می افتد.« لیكن هركه تا به آخر صبر كند نجات خواهد یافت.» خواسته های آدمی اغلب در آخرین لحظه برآورده می شوند.چون آدمی كار را وا می نهد.یعنی دست از استدلال می كشد و خرد لایتناهی مجال كار می یابد.

ذهن الهی بی زمان است و بی مكان.از این رو، كلام بی درنگ به مقصد می رسد و بی ثمر باز نخواهد گشت.اگر آدمی بتواند از صمیم دل بگوید: من تنها آن را می خواهم كه خدا برای من می خواهد.هر آرزوی كاذبی از هشیاریش محو می شود.

به خداوند توكل كن و نیكویی كن. و در وجود خدا تمتع ببر.پس خواسته ی دل تو را به تو خواهد داد.طریق خود را به خداوند بسپار. و به او توكل كن كه آن را انجام خواهد داد.نزد خداوند ساكت شو و منتظر باش.

برای توانگری

خدا روزی رسان شكست ناپذیر من است و هم اكنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی، و به شیوه های عالی به من می رسد.

برای سلامت

عشق الهی،هشیاری مرا از سلامت، و هر سلول تن مرا از نور سرشار می كند.

برای رهایی از هرگونه قید و محدودیت

من این بار را به دست خدا می سپارم و خود را آزاد می كنم.

برای كار درست

من كاری دارم عالی، به شیوه ای عالی، با خدمتی عالی، برای پاداشی عالی!

برای اوضاع و شرایط درست

هم اكنون عشق الهی هرگونه اوضاع و شرایط نادرست را در ذهن و تن و امورم نیست و نابود می كند.عشق الهی قدرتمندترین عنصر عالم است و هرچه را كه همجنس خود نباشد از میان بر می دارد.

نوع مطلب : فلورانس اسكاول شین، موفقیت، 
برچسب ها : روانشناسی موفقیت، فلورانس اسكاول شین، كتابهای موفقیت، انرژی مثبت، تفكر مثبت، زندگی بهتر، زندگی ایده آل، اسكاول شین،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :