تبلیغات
پرطرفدار - خوب چون زندگی، شاداب چون طبیعت از اندرو متیوس(4)
 
پرطرفدار
ایستادگی كن تا روشن بمانی شمع های افتاده خاموش می شوند...
درباره وبلاگ


هرچه می خواهی آرزو كن هرجایی كه می خواهی برو هرچه كه می خواهی باش چون فقط یكبار زندگی می كنی و برای انجام آنچه می خواهی فقط یك شانس داری... هیچ كس مجبور نیست كاری انجام دهد كه دوست ندارد...
در این وبلاگ هر هفته یكی از بزرگان علم روانشناسی به همراه آثار وی معرفی خواهد شد.
پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید

مدیر وبلاگ : میترا علیزاده
نویسندگان
نظرسنجی
آیا محتوای وبلاگ مفید است؟

آبراهام لینكلن گفته است :

بسیاری از مردم خود تصمیم می گیرند چگونه زندگی كنند: شاد باشند یا غمگین.

بسیاری از مردم تعارفات را به مدت چند دقیقه و توهینها را به مدت چند سال در حافظه خود نگه می دارند و به صورت آشغال جمع كن هایی در می آیند كه هر زباله ای را _ حتی اگر بیست سال پیش بوده _ و به طرف ایشان پرتاب شده، جمع می كنند و در ذهن و ضمیر خود جای مناسبی برای آن در نظر می گیرند.

اگر قرار است یك روز تصمیم بگیری شاد و خوشحال باشی، چرا از همین امروز نباشی.

هركسی میتواند خود تصمیم زندگیش را بگیرد.آیا ما آمادگی دریافت این نكته را یافته ایم كه برای انجام كارهایی كه در پیش داریم، وقت چندان زیادی نداریم و به عبارت ساده تر زمان حال را نمی توانیم در پای آینده قربانی كنیم.

اگر ما توقع خویش را از زندگی كم كنیم، عمرمان را سهلتر و شادتر سپری خواهیم كرد.اگر واقعا می خواهید شاد باشید پس شاد باشید.

ما در شبانه روز 24 ساعت فرصت زندگی كردن داریم.در این صورت آیا غم خوردن برای مشكلات فردایی كه هنوز نرسیده، كار درستی خواهد بود؟

بعضی وقتها ما برای موضوعات و مسائل زندگی اهمیت بیش از اندازه ای قایل می شویم.بدترین آن هم ممكن است اتفاق بیفتد، ولی دنیا كه به آخر نرسیده است.

خنده دوای هر درد بی درمان است.هنگامی كه از ته دل قهقهه می زنید، جسم و جان خود را ترو تازه و با طراوت می سازید.خنده درد را از جسم پراكنده می سازد.

شاد بودن هنر است و ما با این هنرخواهیم توانست به مشكلات هر قدر دشوار و طاقت فرسا به نظر برسند بخندیم.ما همگی از بدشانسی خود می نالیم.مردمان شاد و خوشحال تا آنجا كه می توانند سعی می كنند خود را گرفتار یاس و غم و اندوه نسازند و برای آن اهمیت چندانی قائل نشوند.

زندگی آنقدرها هم كه فكر می كنیم جدی نیست، بگذارید شوخ طبعی را جدی بگیریم.

عقل و فكر

از هرچه بترسیم همان سرمان می آید.پیوسته درباره آنچه می خواهید بدست آورید به گونه ای مثبت بیندیشید.

اگر تنها آرزویی كه به سر دارید پولدار شدن است آن را اری محال نپندارید و همچنان آرمان و هدف خود را پیش دیده و در ذهن به تصویر بكشید.به خود تلقین كنید كه سرانجام شاهد موفقیت را در آغوش خواهید كشید و از رفاه و غنا و آسایش دلخواهتان برخوردار خواهید شد.مطمئن باشید كه ضمیر باطنتان شما را به خواسته و آرزویتان خواهد رسانید.اصلی كه بدان ایمان دارید موانع را از پیش پایتان برخواهد داشت.

اگر كسی هیچ رویایی نداشته باشد، هیچ یك از رویاهایش به حقیقت نخواهد پیوست.

كازانتر كیس می گوید:

شما قلم مو و جعبه رنگی در  اختیار دارید.این دیگر با خود شماست كه بهشتی برای خود ترسیم كنید و یا دوزخی.

ما هر توقعی از زندگی داشته باشیم همان را بدست خواهیم آورد.انسان همان چیزی را بدست می آورد كه آن را در ذهن از قبل پرورده و آماده كرده باشد.در واقع ذهن یك مغناطیس است.

نوع مطلب : اندرو متیوس(ماتیوز)، موفقیت، 
برچسب ها : روانشناسی موفقیت، كتاب های موفقیت، اندرو متیوس، اندرو ماتیوز، انرژی مثبت، زندگی بهتر، زندگی ایده آل، خوب چون زندگی،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :