تبلیغات
پرطرفدار - در مخفی توفیق از فلورانس اسكاول شین(2)
 
پرطرفدار
ایستادگی كن تا روشن بمانی شمع های افتاده خاموش می شوند...
درباره وبلاگ


هرچه می خواهی آرزو كن هرجایی كه می خواهی برو هرچه كه می خواهی باش چون فقط یكبار زندگی می كنی و برای انجام آنچه می خواهی فقط یك شانس داری... هیچ كس مجبور نیست كاری انجام دهد كه دوست ندارد...
در این وبلاگ هر هفته یكی از بزرگان علم روانشناسی به همراه آثار وی معرفی خواهد شد.
پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید

مدیر وبلاگ : میترا علیزاده
نویسندگان
نظرسنجی
آیا محتوای وبلاگ مفید است؟

بیدار باشید و دعا كنید تا در معرض آزمایش قرار نگیرید كه به جای تدارك برای چیزی سازنده، برای چیزی مخرب تدارك ببینید.

برای خیر و خوشی غیر مترقبه خود تدارك ببینید.باشد تا هر فكر و هر عمل شما ایمان خلل ناپذیرتان را نشان بدهد.هر رویداد زندگیتان تبلور اندیشه ای است كه از طریق ترس یا ایمان به زندگی خود فراخوانده اید.یعنی همان چیزی كه برایش تدارك دیده اید.

چه انتظار دارید؟ انتظارتان را عوض كنید تا اوضاع و شرایطتان عوض شود.اما وقتی عادت كرده اید كه منتظر فقدان و كمبود و شكست باشید، چگونه می توانید انتظارهایتان را عوض كنید؟

بی درنگ چنان رفتار كنید كه انگار منتظر موفقیت و شادمانی و فراوانی هستید.برای خیر و صلاح خود آماده شوید.كاری كنید كه نشان بدهد در انتظار آمدنش هستید.

مدام به چیزهای زیبا و دلپذیر توجه كنید تا با آنها تماسی نامرئی و باطنی داشته باشید.چندی نمی گذرد كه همه ی این چیزها وارد زندگیتان می شوند.مگر اینكه بگویید : طفلكی من! من بیچاره كجا و این چیزها كجا؟

خدا شكست نمی خورد و وانمی ماند.اگر راهها و چاره ها را به خدا بسپارید، هر خیر و خوشی به ظاهر محالی را میتوانید از او انتظار داشته باشید.اما هرگز برای خدا تكلیف تعیین نكنید.یعنی نگویید از كدام راه می خواهید به خواسته ی خود برسید.یا از خود نپرسید آیا واقعا ممكن است؟

در هر چهره ای نور خدا را ببینید و در هر وضعیتی نیكویی را.زیرا تنها چنین گرایشی میتواند شما را حاكم بر موقعیتها سازد.

حالا به همه موهبتهایی بیندیشید كه چنین دوردست به نظر می آیند. و از همین حالا منتظرشان باشید تا در پرتو لطف الهی و به گونه ای غیرمنتظره به سراغتان بیایند.چون خدا معجزات خود را از راههایی عجیب به انجام می رساند.

من در انتظار غیر منتظره ام و خیر و صلاح شكوهمندم هم اكنون به انجام خواهد رسید.

آیا هرگز آسودگی رهایی از انگاره ی تفكری منفی را چشیده اید؟نفرت بر یكایك اندامهای تن اثر می گذارد.و تاوان آن را به صورت رماتیسم،آرتروز، كشش دردناك و التهاب اعصاب، و هزاران مرض دیگر پس می دهید.

برحذر باش از هر آنچه گریخت

كه هما جست و جو نمی خواهد

راه بگشا، كه سر رسید از راه

چشم بگشا: نشسته بر درگاه.

 

نوع مطلب : فلورانس اسكاول شین، موفقیت، 
برچسب ها : روانشناسی موفقیت، فلورانس اسكاول شین، در مخفی توفیق، انرژی مثبت، زندگی بهتر، زندگی ایده آل، بزرگان روانشناسی،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :