تبلیغات
پرطرفدار - در مخفی توفیق از فلورانس اسكاول شین(3)
 
پرطرفدار
ایستادگی كن تا روشن بمانی شمع های افتاده خاموش می شوند...
درباره وبلاگ


هرچه می خواهی آرزو كن هرجایی كه می خواهی برو هرچه كه می خواهی باش چون فقط یكبار زندگی می كنی و برای انجام آنچه می خواهی فقط یك شانس داری... هیچ كس مجبور نیست كاری انجام دهد كه دوست ندارد...
در این وبلاگ هر هفته یكی از بزرگان علم روانشناسی به همراه آثار وی معرفی خواهد شد.
پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید

مدیر وبلاگ : میترا علیزاده
نویسندگان
نظرسنجی
آیا محتوای وبلاگ مفید است؟

اینك الحال زمان مقبول است.اینك الحال روز نجات است.امروز روز خوش اقبالی حیرت انگیز من است.

به كلامی گوش سپارید كه طنین آن، بارقه ای از تحقق آرزو را به ارمغان می آورد. آن كلام كه دل آگاهی تو را از یقین سرشار می كند.آن كلامی است كه ثمر خواهد داد.

امروز برآن شوید كه راه سحرآمیز و جادویی شهود را دنبال كنید.فرض می كنیم كه بر سر چند راهی قرار گرفته اید و هم اكنون باید تصمیم بگیرید.رهنمودی مشخص و خطاناپذیر بطلبید.مطمئن باشید كه هدایت خواهید شد.

بگذارید خدا هر وضعی را سرو سامان ببخشد.چون وقتی سعی می كنید خود به اوضاع سر و سامان ببخشید، همه ی كاسه كوزه ها را به هم می ریزید.

امروز برای خود اختیار كنید  كه را عبادت خواهید نمود: ترس را یا ایمان را؟

توكل به خدا مستلزم قدرت و شهامت فراوان است.ما اغلب درامور كوچك به خدا توكل می كنیم. اما وقتی وضعیتی خطیر پیش می آید فكر می كنیم بهتر است خودمان دست به كار شویم. و به این ترتیب شكست خودرا تدارك می بینیم.

شخص عادی تقریبا همه چیز را محال می پندارد.بر شما است كه نگذارید كسی سد  راهتان شود و در برابرتان مانع ایجاد كند.

به یمن هدایت الهی، راه درست را پیش می گیرم.جایی كه راه نیست خدا راه می گشاید.

مردم فكر میكنند با فرار از موقعیتی ناخوشایند می توانند از شر آن خلاص می شوند.بی خبر از اینكه به هر كجا بروند با همان وصع روبرو خواهند شد.و آنقدر این تجربه ها در زندگی آنها تكرار می شود تا درسهایی را كه باید بیاموزند فراگیرند.

به حسب ظاهر  داوری نكنید بلكه به راستی داوری نمایید.

از هیچ وضعیتی ناراحت نباشید تا وزن و سنگینی خود را از دست بدهد.وقتی كه دیگر از هیچ چیز آزرده نشدید، ناراحتیهای برونی هم ناپدید می شوند.یك قانون سری بی اعتنایی هست كه می گوید: هیچ یك از اینها تكانم نمیدهد( ناراحتم نمی كند).

مكانی كه ایستاده ام زمین مقدس است.هم اكنون طرح الهی زندگیم جاری می شود. و با پیوندی ناگسستنی، در حال و مقامی قرار می گیرم كه اوضاع و شرایط آن همواره عالی و بی همتا است.

آنكه از بخت خود گله كند به ملكوت نعمت در نمی آید.حمد و ثنا درها و دروازه ها را می گشاید.زیرا امید و انتظار همواره پیروز می شود.

برای به دست آوردن استقلال مالی باید از سر تا پا طلب و اشتیاق بود.باید خود را ثروتمند احساس كنید و غنی بدانید. بی وقفه برای ثروت و دولت تدارك ببینید و مدام خود را آماده كنید.چون طفلی خردسال شوید و وانمود كنید كه ثروتمندید.چون آنوقت با امید و انتظار بر ذهن نیمه هشیار اثر می گذارید.

پس بیایید از هم اكنون با خدا انس بگیریم تا او به ما آرام جان بخشد.زیرا او طلای ما و نقره ما و گنج ما خواهد بود.

نوع مطلب : فلورانس اسكاول شین، موفقیت، 
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :