تبلیغات
پرطرفدار - در مخفی توفیق از فلورانس اسكاول شین(4)
 
پرطرفدار
ایستادگی كن تا روشن بمانی شمع های افتاده خاموش می شوند...
درباره وبلاگ


هرچه می خواهی آرزو كن هرجایی كه می خواهی برو هرچه كه می خواهی باش چون فقط یكبار زندگی می كنی و برای انجام آنچه می خواهی فقط یك شانس داری... هیچ كس مجبور نیست كاری انجام دهد كه دوست ندارد...
در این وبلاگ هر هفته یكی از بزرگان علم روانشناسی به همراه آثار وی معرفی خواهد شد.
پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید

مدیر وبلاگ : میترا علیزاده
نویسندگان
نظرسنجی
آیا محتوای وبلاگ مفید است؟

محتاج به هیچ چیز نخواهم بود.خداوند شبان من است.

اگر هم اكنون به این اعتقاد برسید، از همین حالا تا ابدالاباد همه ی نیازهایتان برآورده خواهد شد. و بی درنگ هر آنچه را كه نیازمند یا آرزومندید از فراوانی افلاك بیرون خواهید كشید.زیرا هرآنچه نیازمندید پیشاپیش بر سر راهتان قرار دارد.

معنویت راستین یعنی اثبات این حقیقت كه خدا روزی رسان هر روز ما است، نه روزی رسان گاه به گاه.

چه خوب است كه انسان گهگاه به تماشای سحر برود تا با همه ی وجود یقین یابد كه آفتاب بی تردید طلوع خواهد كرد.سحرگاه روزی تازه بر می آید.و این همان سحرگاه شگفت انگیزی است كه پس از مدت زمانی ناریكی به سراغ یكایك ما می آید.سحرگاه كامیابی و شادمانی و فراوانی شما نیز بی تردید فرا می رسد.

هر روز، روزی است پر اهمیت! پس نیك به این روز بنگر !

اگر خود را شكست خورده بدانید بی تردید شكست خواهید خورد.هر روز كلام درست و اندیشه های درست را اختیار كنید.

رابرت لوییس استیونسن می گوید :

دنیا چنان پر است از فراوانی

كه چاره ای نداریم جز شادمانی

پس بیایید به آنچه پیش رویمان است با اعجاب بنگریم.بیایید نسبت به معجزه ها دل آگاهی پیدا كنیم ! یعنی برای معجزه ها تدارك ببینید و منتظر آنها باشید ! تا به این ترتیب معجزات را به زندگی خود فراخوانیم.

شاید نیازمند معجزه ای مالی باشید! یقین بدارید كه برای هر تقاضایی عرضه ای هست.با نشان دادن ایمان فعال، كلامی كه بر زبان می آوریم، و الهام و شهود، این خزانه ی غیبی را می گشائیم.

تنها وظیفه ی آدمی این است كه نسبت به رهنمودها و گواهی دل خود كاملا بیدار باشد. زیرا هرآنچه آرزومند یا نیازمند آن است در راه جادویی شهود دریافت می شود.فراموش نكنید كه خیر و صلاحتان می تواند یك شبه پیش آید.پس بیایی به آن خیر و خوشی بیندیشیم كه چنین محال می نماید خواه سلامت، خواه ثروت، خواه سعادت و خواه بیان كامل نفس باشد.

دراین باره اندیشه نكنید كه چگونه خیرو صلاحتان می تواند انجام پذیرد.تنها سپاس بگزارید كه پیشاپیش در عرصه ی غیبی حاجت خود را ستانده اید.پس بی شك راههای رسیدن به آن هم پیشاپیش مقدر و تامین شده است.

مدام تكرار كنید كه در برابر خیر و صلاحم بیدارم و هرگز فرصتی را از دست  نمی دهم.

هر پیشرفتی حاصل آرزو است.فرقی نمی كند به انجام چه كاری  سرگرم هستید.در هر صورت هدایت بطلبید.هرگز موانع را بزرگ نكنید.توجه خود را به عظمت خدا معطوف كنید.قدرت خدا را در نظر آورید.همه ی توجه خود را به خدا معطوف كنید.قدرت خدا شكست ناپذیر است.

ای تو كه خوایده ای! بیدار شده برخیز و غنیمت خود را دریاب.

اگر هنوز موهبت نیكویی هست كه صاحب آن نشده اید بدانید كه در برابر خیر و صلاح خود خفته اید.

شاید فكر كنید كه خوشبختی شما بسته به این است كه چیزی خاص را به دست آورید.بعدها خدا را شكر می كنیدكه آن را به دست  نیاوردید.

یك خوشی غیر منتظره پیش می آید تا آرزوی به ظاهر محالم هم اكنون برآورده شود.

نور نورها بر راهم می تابد

تا راه گشودن توفیق را آشكار كند.

نوع مطلب : فلورانس اسكاول شین، موفقیت، 
برچسب ها : اژرژی مثبت، زندگی بهتر، زندگی ایده آل، روانشناسی موفقیت، فلورانس اسكاول شین، در مخفی توفیق، انرژی مثبت، كتاب های موفقیت،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :