تبلیغات
پرطرفدار - نفوذ كلام از فلورانس اسكاول شین
 
پرطرفدار
ایستادگی كن تا روشن بمانی شمع های افتاده خاموش می شوند...
درباره وبلاگ


هرچه می خواهی آرزو كن هرجایی كه می خواهی برو هرچه كه می خواهی باش چون فقط یكبار زندگی می كنی و برای انجام آنچه می خواهی فقط یك شانس داری... هیچ كس مجبور نیست كاری انجام دهد كه دوست ندارد...
در این وبلاگ هر هفته یكی از بزرگان علم روانشناسی به همراه آثار وی معرفی خواهد شد.
پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید

مدیر وبلاگ : میترا علیزاده
نویسندگان
نظرسنجی
آیا محتوای وبلاگ مفید است؟

چهارشنبه 11 آبان 1390 :: نویسنده : میترا علیزاده

نخستین گام برای كسب موفقیت این است كه از آنچه هستید شادمان باشید.چه بسیارند مردمانی كه از خود ملولند و آرزو دارند دیگری باشند.چنین مردمانی از اعتماد و اتكا به نفس بی بهره اند.

پس با وجد و سرور از اینكه خودتانید، راه موفقیت را آغاز كنید.آنگاه می توانید با سرعتی هرچه تمامتر  در طرح الهی زندگی خود گسترده شوید و تقدیرتان را به انجام برسانید.

اگر به احكام معنویت توكل كنید، خواسته هایتان برآورده خواهد شد.به محض اینكه ایمان آورید كه جز قدرت خدا قدرت دیگری وجودندارد، هرچه كه شر مینماید، از جهانتان رخت بر خواهد بست.

تنها كسی كه باید عوض شودخودتانید.خودتان كه عوض شدید همه ی اوضاع و شرایط پیرامونتان نیز عوض می شوند.مردم نیز تغییر می كنند.

همه ی قدرت ها به من داده شده است تا آسمان را به زمین بیاورم.

قوی باش و نترس ! ترس تنها دشمن آدمی است.هرگاه بترسید شكست می خورید.ترس قدرتی برایتان به جا نمی گذارد.

مدام این عبارت تكرار كنید: فقط آن را می خواهم كه خدا برایم می خواهد.فقط آن حق الهی را می طلبم كه خرد لایتناهی به یمن لطف الهی و به طرزی عالی برایم اراده كرده است.

در زندگی هیچ رویدادی دعوت نشده به سراغتان نمی آید.اگر هنوز به مرادهای دل خود نرسیده اید نادرست طلبیده اید یعنی درست دعا نكرده اید زیرا دعای تو همانگونه برآورده می شود كه بر زبانت جاری شده است.

هر روز، روز داوری است !به زندگی گذشته خود بنگرید تا ببینید چگونه با كلامتان سعادت یا مصیبت را به سوی خود فراخوانده اید.مردمانی كه به هنگام خشم یا نفرت سخن می گویند بزرگترین خطا را مرتكب می شوند.زیرا كلامشان عواقبی سخت ناخوشایند خواهد داشت.

دلسردی هایی را كه برایتان پیش می آید به شگفتی های شادی بخش مبدل كنید تا منتهای استفاده را از آنها كرده باشید.هرچه شكست را به موفقیت، هرچه كدورت را به عفو و هرچه بی عدالتی را به عدالت بدل كنید.آنگاه برای كمال بخشیدن به زندگی خود آنقدر سرگرم خواهید شد كه فرصتی برای كنجكاوی یا مداخله در كار مردم پیدا نمیكنید.

برای هیچ چیز اندیشه مكنید بلكه در هر چیز با دعا و شكرگزاری خواسته های خود را به خدا عرض كنید.

نوع مطلب : فلورانس اسكاول شین، موفقیت، 
برچسب ها : روانشناسی موفقیت، فلورانس اسكاول شین، در مخفی توفیق، زندگی بهتر، زندگی ایده آل، انرژی مثبت، كتاب های موفقیت،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :