تبلیغات
پرطرفدار - 60 راز شاد ریستن از اندرو متیوس(1)
 
پرطرفدار
ایستادگی كن تا روشن بمانی شمع های افتاده خاموش می شوند...
درباره وبلاگ


هرچه می خواهی آرزو كن هرجایی كه می خواهی برو هرچه كه می خواهی باش چون فقط یكبار زندگی می كنی و برای انجام آنچه می خواهی فقط یك شانس داری... هیچ كس مجبور نیست كاری انجام دهد كه دوست ندارد...
در این وبلاگ هر هفته یكی از بزرگان علم روانشناسی به همراه آثار وی معرفی خواهد شد.
پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید

مدیر وبلاگ : میترا علیزاده
نویسندگان
نظرسنجی
آیا محتوای وبلاگ مفید است؟

1.تلاش بیشتر امروز فردای متفاوتی برای شما به ارمغان می آورد.

2.خیلی ها نمی دانند كه آنچه امروز انجام می دهیم، مهم است.شما می توانید مدتی بی خیال و بی تفاوت زندگی كنید، اما دیر یا زود باید حساب پس بدهید.

3.ما در جائی ایستاده ایم كه افكار و اعمال چند سال گذشته ی ما، برای مان تعیین كرده اند و تمام تجربیات10 یا 20 سال آینده، تحت تاثیر آن چیزی است كه امروز تعیین می كنیم.

4.زندگی فرآیند ساختن است.زندگی در یك محیط بسته ی 24 ساعته اتفاق نمی افتد.ثمره ی فردا، نتیجه ی تلاش امروز است.

5.یك درخت هر قدر هم بزرگ باشد، با یك دانه آغاز می شوود و طولانی ترین سفرها با نخستین گامها. (لائوتسه)

6.تاكنون هرچه از زیبائیها لذت برده اید، امروز می توانید تصمیم بگیرید كه بیشتر لذت ببرید.امروز زمان انتخاب است، امروز و هر روز.

7.زندگی كسل كننده نیست، بلكه كسالت در مردمی است كه از پشت عینكهای كثیف و دودی به دنیا نگاه می كنند.

8.اگر تصمیم گرفته اید برای هرچیز، ابتدا آن را درك كنید، باید مدتها منتظر بنشینید.ذهن ما معجزه است و توانایی ما در نفوذ بر محیط و ایجاد نتیجه فراتر از درك ماست.

9.زندگی بی ارزش است، مگر آنكه به آن ارزش دهید.

10.برای ایجاد یك جریان سالم، تمام چیزهایی را كه لازم ندارید، یا استفاده نمی كنید، رها كنید.علاوه بر اینكه احساساتتان به تعالی و كمال میرسند، ناگهان می بینید كه مانند یك آهن ربا چیزهای تازه ای را به سوی خود جذب می كنید.

11.باید خود را برای رهایی از هرچیزی آماده كنیم.اگر كسی را در گذشته دوست داشتیم و هیچ وقت نتوانسته ایم خاطره ی او را از فكرمان بیرون كنیم، هیچ گاه نمی توانیم كس دیگری را دوست بداریم.اما درست لحظه ای كه او را رها می كنیم و نگاهی نو به اطراف می اندازیم، روابط تازه ای برای خود ایجاد می كنیم.

12.وقتی این انتظار را كه آینده باید ادامه ی گذشته باد، از زندگی خود حذف می كنیم، آنگاه به آرامش فكری بیشتری دست می یابیم.

13.همه چیز در حال تغییر است.زندگی پویا است و پویایی زندگی آن را تا این اندازه زیبا و غیرقابل پیش بینی كرده است.تغییرات ما را وادار به حركت می كنند.

14.تغییر قانون ثابت جهان هستی است.فصل ها می آیند و می روند.هیچ چیز ثابت نیست.

15. زمانی به شادی و بیان آزادانه و بی قید و شرط خود می رسیم كه نتایج نهایی را رها كنیم، برای رسیدن به اهداف تلاش كنیم، اما اسیر آنها نباشیم.

16.آرام باشید و همه چیز را به حال خود رها كنید.

17.راز شادی و تكامل در كوشش و فعالیت است.قانون تلاش و حركت بی وقفه همواره ما را به دوری از حاشیه نشینی و ورود به صحنه ی رقابت و فعالیت سوق می دهد.

18. هر چیزی را كه استفاده نكنید از دستش می دهید.همواره هنر زیستن را به كار گیرید.

19. یكی از مزایای تلاش و فعالیت بی وقفه این است كه تا زمانی كه حركت می كنیم، دیگر نگران چیزی نیستیم و در نتیجه از ضعف و ترس ناشی از نگرانیها و تعبیرات شخصی دور خواهیم ماند.

20.با بچه ها باشید و از آنها چیزهای بیشتری درباره ی خندیدن، كنجكاوی، پذیرفتن، انعطاف پذیری، اعتماد، اراده و خلاقیت یاد بگیرید.بچه ها برای آموزش ما آمده اند.

21. خیلی چیزها است كه باید بدانیم، اما مشكل اینجاست كه بسیاری از ما، با رسیدن به بزرگسالی فراموش می كنیم كه این كره ی خاكی چه جهان اسرارآمیزی است.

22.عشق جستجوی خوبیهاست و اگر كسی این كار را پیوسته انجام دهد، همواره خوشبخت خواهد بود.

23.یكی از بزرگترین مبارزات زندگی این است كه همانطور كه در زمستان هستیم، منتظر بهار باشیم.بدین ترتیب همیشه باید در انتظار بهبود اوضاع باشید.

24.عده ای زود مایوس می شوند و میدان را خالی می كنند، حال آنكه پایان شب سیه، سپید است!

25.شما جزئی از جهان هستید، جزئی نه كمتر از ستارگان و درختان و این حق شماست كه در این جهان باشید.چه بخواهید و چه نخواهید، دنیا همان طوری است كه باید باشد.

26. میزان لذتی كه از زندگی می برید، با میزان سرزنش خود و اوصاع و احوال تان نسبت عكس دارد.

27.اگر زندگی دلخواه خود را ندارید، اگر كار دلخواه خود را انجام نمی دهید، هیچ عذری پذیرفته نیست.

28.حرف آخر همیشه این است: آیا از كاری كه انجام می دهید راضی هستید؟

29.مروری بر زندگی افراد موفق نشان می دهد كه آنان برای انجام هر كاری، از توانایی و پافشاری بیشتری برای سوال كردن برخوردار هستند.

30.درس اول این است كه اگر می خواهید چیزی به دست آورید، آن را درخواست كنید.

31. درخواست كردن نشانه ی اعتماد به نفس و ارزش قائل بودن برای خود است.

32.پافشاری جزء مشترك تمام موفقیتهای بزرگ و مهم است.

نوع مطلب : اندرو متیوس(ماتیوز)، 100 جمله برتر، موفقیت، 
برچسب ها : راز شاد زیستن، اندرو متیوس، اندرو ماتیوز، روانشناسی موفقیت، كتابهای موفقیت، انرژی مثبت، زندگی بهتر، جملات بزرگان،


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :